Серия MIURA Херсон Expand

Кондиционер Neoclima MIURA

Новое

Компанія «Екоопт» представляє новинку в своєму продуктовому портфелі 2017 року: настінні побутові кондиціонери Neoclima – серія Miura!

Подробнее

7 599,00 грн.

Быстрая доставка

Гарантия качества

Лучшие производители

Доступыне цены

Описание Кондиционер Neoclima MIURA

До Вашої уваги новинка 2017 року – серія Miura.

У цій серії представлені кондиціонери бізнес-класу. Вони характеризуються підвищеною енергоефективністю, а також низьким рівнем шуму. Головна родзинка кондиціонера – революційна конструкція, що дозволяє обслуговувати прилад за лічені хвилини, а також інноваційний дизайн внутрішнього блока. Серія Miura проста в монтажі та профілактичному обслуговуванні.

Особливістю цього кондиціонера є можливість додаткового установлення в нього Wi-Fi-модуля (Wi-Fi ready), завдяки якому кондиціонером можна керувати за допомогою мобільного додатка для Android або iOS з будь-якої точки світу, де є доступ до Інтернету.

Висока надійність, сучасність, високі показники енергоефективності та сучасний дизайн нікого не залишать байдужим!Також кондиціонери серії Miura здатні працювати на обігрів навіть в холодну пору року, при температурах зовнішнього повітря до -7 °С.

Температура повітря регулюється автоматично, а також підтримується на постійному рівні з максимальною точністю, що дозволяє користувачеві отримати максимальну комфортність і знизити ризик простудних захворювань при відсутності перепадів температури в приміщенні.

Функції:

-    Робота на обігрівання при -7°С.-    Aвторестарт.-    Високий клас енергозбереження.

-    Щоб запобігти утворенню неприємних запахів, у внутрішньому блоці кондиціонера передбачена автоматична функція самоочищення замороженням.

-    Функція «Турбо». 

-    Функція «Сон».

-    Хвильовий фільтр повітря.

-    Теплообмінники зовнішніх і внутрішніх блоків покриті гідрофільною плівкою, яка збільшує ефективність роботи кондиціонера, а також перешкоджає корозії.

МодельОхлаждение, ВтОбогрев, Вт

Цена

(в эквиваленте по курсу

на момент оплаты)

NS/NU-07AHQ7599
NS/NU-09AHQ8399
NS/NU-12AHQ9799
NS/NU-18AHQ14999
NS/NU-24AHQ19599
Accept

Сайт использует cookies